Tatlı Tarifleri

Bandıra bandıra yiyeceğiniz 7 dip sos tarifi

27 Temmuz 2017
Paylaş:

Dip sos neydi? Dip sos yaratıcılıktı, dip sos kaçamaktı, en sevdiğimiz atıştırmalıklarımızın lezzetine lezzet katan bir arkadaştı...
 

Bu küçük hatırlatmadan sonra size bir teklifimiz var. Hem yaratıcılığınız gelişsin hem de mideniz bayram etsin ister misiniz? Cazip değil mi? O zaman doooğruu mutfağa dip sos yapmaya!
 

Dip sos yaparken seçim sizin. Damak tadınıza uygun malzemeleri istediğiniz gibi karıştırın yakıştırın.
 

Acı, tatlı, baharatlı, sarımsaklı, cevizli, sebzeli… Buradan sonrası hayal gücünüze kalmış. İstediğiniz malzemeyle en lezzetli kombinasyonları yaratmak sizin elinizde.

 

1

Yeşili koruyun; Bezelyeli Dip Sos

Dip sosun sağlıklı hali, SuperFresh Akçaabat Köftenin yeni arkadaşı, karşınızda Bezelyeli Dip sos…

2

Enn dipten; Ton Balıklı Dip Sos

SuperFresh kalamarlı balık sofralarını ton balıklı dip sosla tamamlayın...

3

Sosum şekil önümden çekil; Kırmızı Biberli Dip Sos

Bizden size bir lezzet tavsiyesi; kırmızı biberli dip sosu SuperFresh Izgara Köfte ile deneyin. Kalabalık sofralar için ise yanına patates kızartması da ekleyerek misafirlerinizi ışık hızında etkileyebilirsiniz.

4

Sebzesiz asla; Ispanaklı Dip Sos

SuperFresh Schinitzel ve ıspanaklı dip sos birlikteliğinden sebze severler de et severler de mutlu.

5

Bir klasik; Domatesli Dip Sos

Atıştırmalıklara boğulduğunuz bir günün olmazsa olmazı çıtır çıtır kızarmış patatesin ya da misket köftenin yanında domatesli dip sos değil de nedir??

6

Parmaklara dikkat; Barbunyalı Dip Sos

Farklı lezzetler denemekten korkmayanlara, hamburgerden vazgeçemeyenlere, az zamanda lezzetli ve pratik yemek isteyenlere bir önerimiz var: SuperFresh Hamburger köftesinin üzerine barbunyalı dip sosu ekleyin ve yeni keşfinizi herkesle gururla paylaşın..

7

Bandıra bandıra; Kremalı Mısırlı Dip Sos

Partilerin aranılan isimlerinden, SuperFresh nugget ve kremalı mısırlı dip sos. Birlikte harikalar yaratan bu ikiliden vazgeçemeyeceksiniz.

İlginizi Çekebilecek Listeler