Tatlı Tarifleri

Kazak Mevsimi Demek, “Amaaan Salla Rejimi” demektir...

13 Aralık 2016
Paylaş:

Daha ilkbaharda başlar “Plaja hazır vücut” stresi. Rejimlerden rejim beğenir, kalori hesabı yapacağım diye adeta bir “Rain Man”e dönüşüveririz... Ama hepsi geçti. Bol kalorili kaçamaklarımızı saklayacak suç ortaklarımız, kalın kıyafetlerimiz, dolaptaki yerlerini aldı. Zaman, tatlı zamanı kendimizi şımartma zamanı!

1

Frambuazlı Cheesecake Brownie

Diyetlerde en hasret kalınan şeyle, tatlıyla başlıyoruz. Hem de brownie mi olsa cheesecake mi olsa diye seçmiyoruz bile; ikisi birden olsun diyoruz.

2

Islak Kek

Yetmedi, çikolataya doyamadım mı dediniz?! O zaman, çikolata krizlerinin vazgeçilmezi, kekin üzerinde akan o çikolatasına aşık olunası ıslak kek tarifimize de mutlaka göz atın.

3

Vişneli Çikolatalı Kurabiye

Kalori korkusuyla kahveyi öyle tek başına içmeye de son! Kahvenizin yanına koyun şöyle güzel bir vişneli çikolatalı kurabiye, oooh keyfini çıkarın!

4

Kuzu Etli Mantı

Birinci tabağın daha ortalarına gelmişken, ikinciyi de mi alsam sorularıyla aklı meşgul eden kuzu etli mantıyı denemenin tam zamanı.

5

Böğürtlenli Kakaolu Kek

Tek başınayken bile en bi’ tatlı, en bi’ minnoş olan böğürtleni bir de kakaolu kek ile düşünün... Ya da düşüncesiyle bile bir hoş oluyorsanız direk tarife gidin.

İlginizi Çekebilecek Listeler

ABONE OLUN!

Superbiyemek.com’dan size özel seçilmiş tarifler, yazılar, videolar her gün posta kutunuza gelsin.