Tatlı Tarifleri

Bir börek olsaydınız hangisi olurdunuz?

Bin bir çeşidi ile sofralarımızın kıymetlisi, günlerimizin vazgeçilmezi, marifetimizin göstergesi börek olmasaydı ne yapardık bilemiyoruz...

Peki sevmeyeni olmayan bu muhteşem lezzetin hangi çeşidinin tam size göre olduğunu hiç merak ettiniz mi?

Cevabı bulmak zor diyorsanız bir de testimizi çözmeyi deneyin!

1

Canınız en çok ne zaman börek çeker?

2

En sevdiğiniz börek tarzı hangisi?

3

Sizce böreğin yanında en iyi hangisi gidiyor?

4

Evde börek olunca günün en çok hangi zamanında yersiniz?

5

Sizce iyi böreğin püf noktası nedir?

Testi tamamlamak için 3-5-9 numaralı soruları cevaplayın!

Sonuç:


SuperFresh Tepsi Börek

Geleneksel ruh yapınız ve damak tadınıza bakılırsa sizden muhteşem bir tepsi böreği olurdu. :) Tıpkı tepsi böreğinin incecik katlarının her birinde ayrı lezzet taşıması gibi siz de ruhunuzun derinliklerinde sevdiklerinizi mutlu edecek incelikler taşıyorsunuz. Bir tepsi böreği yanında ekürisi taze demlenmiş çay olmadan düşünülemez tabi. En iyisi siz çayı koyun ve şu linke doğru bir yolculuğa çıkın!

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


SuperFresh Ispanaklı Tepsi Börek

Ruhunuzun bilgeliği sevdiğiniz böreğe de yansımış. Güzel sözleriniz ve dostlarınıza verdiğiniz faydalı tavsiyelerle onların adeta yaşam kaynağısınız. Bu yüzden, eğer siz bir börek olsaydınız kesinlikle faydası ve lezzeti ile meşhur Ispanaklı Tepsi Böreği olurdunuz. İtiraf edin, zaten yeşil renkli kıyafetlerle kendinizi hep daha iyi hissetmiştiniz değil mi? :D Sizden güzel olmasın bizim de bir ıspanaklı tepsi böreği tarifimiz var. Yapsanız mı?:)

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


SuperFresh Mini Börek

Ay siz nasıl iyi yürekli ve tatlı bir insansınız öyle! Herkesin her anına koşan, yardımsever, ilgili... Eminiz sizinle dostluk çok keyiflidir! Gittiğiniz yerlere ve yanında olduğunuz insanların kalplerine neşe veriyorsunuz. Bu yüzden sevdikleriniz sizi yalnızca arada sırada değil hayatın her an yanlarında görmek istiyor. Bu yönünüzle siz şüphesiz mini böreksiniz! Buyurun sizi buluşturalım:

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


SuperFresh Talaş Böreği

Dışarıdan bakılınca kapalı kutusunuz. Çünkü içinizin güzelliğini yalnızca size yakınlaşmaya cesaret eden, güvendiğiniz ve sevdiğiniz insanlara gösteriyorsunuz. Tıpkı talaş böreği gibi! Sizin kalbinizdeki sevgiye ve güzelliklere ulaşmak emek istiyor. İlk tanışmada sizi mesafeli bulup uzaklaşanların aksine dostluğunuz için emek verenler, içinizden çıkan sevgi kelebeğini görünce “iyi ki” diyor. Dostlarınızın hayatına kattığınız lezzetin nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istiyorsanız şu tarifi deneyin! :) 

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Öne Çıkan Testler

ABONE OLUN!

Superbiyemek.com’dan size özel seçilmiş tarifler, yazılar, videolar her gün posta kutunuza gelsin.