Tatlı Tarifleri

Favori altın günü yemeğinizi tahmin edebilecek miyiz?

Altın günleri hepimizin büyük bir telaşla çeşit çeşit yemekler hazırladığı önemli günlerdir! Biz de bu tatlı telaşa ortak olmak ve vereceğiniz cevaplara göre favori altın günü yemeğinizi tahmin etmek istedik ve bu testi hazırladık. Hazırsanız başlayalım! :)

1

Ne kadar hızlı sarma sararsınız?

2

Altın gününün vazgeçilmez eğlencesi dedikoduyu sever misiniz?

3

Altın gününde tatlı olarak ne sunsalar havalara uçardınız?

4

Altın gününe gitmeden önce nasıl hazırlanırsınız?

5

En sevdiğiniz baharat hangisi?

Testi tamamlamak için 3-5-9 numaralı soruları cevaplayın!

Sonuç:


Kısır

Öyle tahmin ediyoruz ki favori gün yemeğiniz kısır! Çünkü verdiğiniz cevaplara bakılırsa tam bir gün kadınısınız! Siz olmadan günün tadı tuzu olmaz, altın gününün parlayan yıldızı sizsiniz!

TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Mercimek Köfte

Altın günlerinin en çok aranan lezzeti mercimek köfte sizin favoriniz. Valla ne diyelim ağzınızın tadını biliyorsunuz. Bu nedenle de günlerin en lezzetli yemekleri sizin elinizden çıkıyor. Gün sırası size geldiğinde tüm arkadaşlarınız hazırlayacağınız lezzet dolu sofranın hayalini kuruyor. Bravo size!

TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Mantı

Sizin favori altın günü yemeğiniz mantı! Bu altın günü işine daha yeni yeni başlamışsınız belli ki. Ama hem sohbet etmeyi sevdiğiniz hem de yemeklerle aranız iyi olduğu için doğru yoldasınız. Mantı tariflerimiz için tıklayabilirsiniz.

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Börek

Sizin favori altın günü yemeğiniz börek! Hatta siz bu günlere içten içe sadece değişik börek lezzetlerinin tadını çıkarmak için katılıyor olabilirsiniz! İsterseniz bizim birbirinden farklı ve lezzetli böreklerimize bir göz atın. Böylece şu altın günü mevzusunu bir daha düşünürsünüz. :)

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Öne Çıkan Testler

ABONE OLUN!

Superbiyemek.com’dan size özel seçilmiş tarifler, yazılar, videolar her gün posta kutunuza gelsin.