Tatlı Tarifleri

Hangi mevsimin insanısınız?

Kar yağınca mutlulukta ağlayanlardan mısınız yoksa mütemadiyen deniz olsun güneş olsun diyenlerden mi? Ya da acaba o baharı bekleyen kumru siz misiniz? 

1

Her gün giymek istediğiniz kıyafet hangisi?

2

En sevdiğiniz meyve hangisi?

3

En sevdiğiniz sebzeyi de öğrenelim.

4

Hayallerinizin tatilinde...

5

Hangi renk?

Testi tamamlamak için 3-5-9 numaralı soruları cevaplayın!

Sonuç:


YAZ

“Yazın sıcaklarda kışı özlersin, kışın da yazı özlersin” diyenleri net bir hayır ile susturuyorsunuz; çünkü siz gerçekten hep yaz olsun, hep güneş olsun, hep o sıcacık kumlara yatılsın istiyorsunuz. Belki bu nefis vişneli turta tarifi, yaz özleminizi biraz hafifletmeye yardımcı olur.

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


SONBAHAR

Serseri bir romantik olmak ile miskinlikten kıpırdayamamak arasında bir yerlerdesiniz. Dökülen yaprakların çıtırtısından mıdır, dizilerin yeni sezon başlangıcı olduğundan mıdır bilinmez ama sonbahar sizin favori mevsiminiz.

Bu tarif de sizin için geliyor; Sonbaharın en sevilen sebzesi taze fasulyeyi taze taze yiyin, mevsimlik özleminizi giderin.

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


KIŞ

Karanlık havalarda sizden mutlusu yok. “Yağmurlar, karlar, yağsın, fırtınalar çıksın... Ben de sıcacık yorganın altına gireyim keyif yapayım” istiyorsunuz hep.

Sizin gibi bir kış sevdalısına da, çorbaların en alasının, mantı çorbasının tarifini vermek yakışır!

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


İLKBAHAR

Sizdeki neşe, heyecan kimsede yok. Dünya da sizin enerjinize ayak uydursun hep bahar olsun, doğa hep kıpır kıpır olsun istiyorsunuz. 

Madem her yerin rengarenk çiçekler açmasına daha çok var, sizi şöyle en az bahar doğası renkli bir tarifle baş başa bırakalım.

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Öne Çıkan Testler

ABONE OLUN!

Superbiyemek.com’dan size özel seçilmiş tarifler, yazılar, videolar her gün posta kutunuza gelsin.