Tatlı Tarifleri

Mart ayında izlemeniz gereken en neşeli filmlerden hangisi tam da size göre?

Bahar geldi, içimizi bir heyecan kapladı, böyle günlerde bahar yorgunluğumuzu üzerimizden atacak neşemize neşe katacak filmler izlemek ne güzel olur... Ama hangi filmleri? Sizi biraz tanıyarak bu sorunun cevabını bulmak istedik ve sizin için bu testi hazırladık. Vakit kaybetmeden başlayalım.

1

Baharın gelmesi sizin için ne ifade ediyor?

2

Baharda hangi gif sizi en iyi anlatıyor?

3

En sevdiğiniz müzik türü hangisi?

4

Uzun bir süre sonra güneş çıktığında aklınızdan ilk ne geçerdi?

5

İdeal Pazar gününüzü nasıl özetlersiniz?

Testi tamamlamak için 3-5-9 numaralı soruları cevaplayın!

Sonuç:


Cennet Gibi / Just Like Heaven - Vişneli Zeytinyağlı Bezelye ile

Siz kışa veda etmeye çoktan hazırsınız! Zorlu ve soğuk bir kıştan sonra içinizi ısıtacak ve ruhunuzu hafifletecek baharın gelmesini dört gözle bekliyorsunuz! Bahar temizliğinin ferahlığı ve yazın heyecanı sizi kaplamış durumda! Sizin için “Cennet Gibi” filmini öneriyoruz, yanında hem çok pratik hem de çok lezzetli Vişneli Zeytinyağlı Bezelye muhteşem gider! Bize güvenin!

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


İyi Bir Yıl / A Good Year - Pizza King ile

Siz değişimden korkmayan ve hayatını en kaliteli şekilde yaşamaya çalışan bir insansınız. Maceracı olmanız ve andan keyif almanız her mevsimin tadını bambaşka şekilde çıkarmanızı sağlıyor. İyi Bir Yıl’ı izlerken yanında da lezzetli mi lezzetli Pizza King’i tavsiye ediyoruz.

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Zamana Güzellik Kat / Cashback - Kırmızı Meyveli French Tost ile

Oldukça romantik bir karaktere sahipsiniz, bu da demek oluyor ki baharda çiçekler açarken sizin de içiniz daha da sevgi ile dolacak. İster bekar olun ister sevdiğinizle, bu muhteşem filmin yanında Kırmızı Meyveli French Tost’un muhteşem gideceğini garanti ederiz! :)

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Tiffany’de Kahvaltı / Breakfast at Tiffany's - Ispanaklı Tart ile

Siz her şeyden çok kendinize önem veren birisiniz. Baharın gelmesi ile size film önerimiz Tiffany’de Kahvaltı! Audrey Hepburn’un muhteşem oyunculuğu ve eşsiz asaletinin yanına da ancak enfes bir Ispanaklı Tart yakışır! :)

TARİFE GİT TEKRAR ÇÖZ

Öne Çıkan Testler

ABONE OLUN!

Superbiyemek.com’dan size özel seçilmiş tarifler, yazılar, videolar her gün posta kutunuza gelsin.