Tatlı Tarifleri

Mutfaktaki gizli gücünüz hangisi?

Kadınlar mevzu mutfak olunca içlerinde tuhaf duygular hissetmeye başlarlar, orada geçirelen zaman, hazırlanan yemeklere katılan sevgiler her kadın için farklı bir anlam taşır. Bu resmen bir süper kahraman işidir ve süper kahraman farklı gizli güçler taşır. Biz de sizin mutfaktaki gizli gücünüz ne onu tahmin etmeye çalışacağız. Hazırsanız sorular gelsin!

1

Akşama aniden misafir geleceğini öğrendiniz. Tepkiniz ne olurdu?

2

Misafirlere hünerlerini gösterme zamanı! Ne yapacağına nasıl karar verirsin?

3

Misafirler yaptığın yemeklere bayıldı! Ancak, tadına doyamadıkları için biraz daha istediler. Krizden nasıl çıkarsın?

4

Harika yemekler yaptın ve misafirlerin aklı çıktı! Ama bulaşıkları ne yapacaksın?

5

Her şey güzel gitti ve bu zorlu yemeğin de altından kalktın! Nasıl hissediyorsun?

Testi tamamlamak için 3-5-9 numaralı soruları cevaplayın!

Sonuç:


Gizli gücünüz: Pratiklik

Siz kesinlikle pratikliğin kitabını yazmışsınız! Hangi durumda kalırsanız kalın elinizin hızıyla her durumu lehinize çevirebilir, kısa sürede yaptığınız muhteşem yemeklerle insanları büyüleyebilirsiniz!

TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Gizli gücünüz: Lezzet Avcılığı

Mutfakta bir lezzet avcısı var! Nerede yeni bir tat var hemen kokusunu alıyorsunuz. Yemeklerinizi yiyenler içine ne koyduğunuzu söylemeniz için size adeta yalvarıyor. Ama öyle kolay değil bu da sizin sırrınız. :)

TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Gizli Gücünüz: Sofra

Kompozisyon, yerleşim ve lezzet konusunda adeta sanatçı gözünüz var! Sofra düzenleme işinden büyük keyif aldığınız için de sürekli dostlarınızı yemeğe davet ediyorsunuz. Misafirleriniz gözlerine inanamıyor ve biraz da imrenerek sofranıza hayranlık duyuyor. 

TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Gizli Gücünüz: Yenilikçilik

Valla komşularınız nerede yeni bir tarif var sizden öğreniyor. Çoğu tarif ilk olarak sizin mutfağınızdan çıkıyor ve misafirleriniz ilk kez sizin evinizde deniyor. O yüzden size gelmeden önce, acaba bugün ne yiyeceğiz diye herkes meraklanıyor. Yaptığınız yepyeni yemekler lezzetli olunca da kapınızın zili hiç susmuyor. :)

TEKRAR ÇÖZ

Öne Çıkan Testler

ABONE OLUN!

Superbiyemek.com’dan size özel seçilmiş tarifler, yazılar, videolar her gün posta kutunuza gelsin.