Tatlı Tarifleri

Hangi Baharatsınız?

Yemeklerimizin sihir tozu, son dokunuşu baharatların hayatımıza kattığı renk ve lezzet tartışılmaz. Peki siz her biri ayrı karakteristik lezzete sahip baharatlarımızdan hangisi ile ruh eşisiniz sizce? Cevabı testimizde!

1

Canınızı sıkan bir şey olduğunda tepkiniz ne olur?

2

Öğle yemeğinde hangisini tercih edersiniz?

3

Arkadaşlarınız sizi hangi özelliğinizle tanır?

4

Hafta sonlarınızı nasıl geçirirsiniz?

5

Spor tercihiniz hangisinden yana olur?

Testi tamamlamak için 3-5-9 numaralı soruları cevaplayın!

Sonuç:


Pul Biber

Sizin için hayatta siyah ya da beyaz var. Yemekte ise acı yada tatlı. Ara renkleri sevmediğiniz gibi ara tatları da sevmiyorsunuz. Size göre her şey net ve keskin olmalı. Bu dobra tarafınızla arkadaşlarınızdan takdir topluyorsunuz ve oldukça seviliyorsunuz.

TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Nane

Sizde insanın içini ferahlatan ruhunu açan bir şeyler var. Etrafınıza pozitif enerji yayıyorsunuz. Arkadaşlarınız sizinle dertleşmeye bayılıyor çünkü onlara bardağın dolu tarafını göstermeyi ve içlerini ferahlatmayı iyi başarıyorsunuz.

TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Karabiber

Siz tam bir sosyal kelebeksiniz! Her arkadaş toplantısının, her partinin ve hafta sonu planının olmazsa olmazısınız. Sizsiz ne düğün ne de başka bir eğlence olmaz. Yokluğunuz ortamda hemen hissediliyor. Arkadaşlarınız için vazgeçilmez bir dostsunuz.

TEKRAR ÇÖZ

Sonuç:


Kekik

Ruhunuzdaki dengeyi hayatınızın her alanına yansıtıyorsunuz. Ne çok hareketli ne de çok sakinsiniz. Her şeyi olması gerektiği kadar yaparak hiçbir şeyden geri kalmamayı başarıyorsunuz. Tıpkı olması gerektiği kadar konulunca yemeğe lezzet katan ama fazla konulunca yemeğin tadını bastıran, dengesinin iyi tutturulması gereken kekik gibi!

TEKRAR ÇÖZ

Öne Çıkan Testler

ABONE OLUN!

Superbiyemek.com’dan size özel seçilmiş tarifler, yazılar, videolar her gün posta kutunuza gelsin.